Amerikāņu sapnis, Banku sistēma un Rotšildu sazvērestība

Amerikāņu sapnis, Banku sistēma, Nauda

Amerikāņu sapnis, Banku sistēma, Nauda (attēls: www.guideforpennypinchers.com)

Filmiņa par  “Amerikāņu sapni”, to, kā darbojas ASV banku sistēma un teoriju, ka to pārvalda Rotšildu ģimene. Ar subtitriem latviešu valodā.

Protams, šīs filmiņas patiesība vairākās epizodēs ir apšaubāma, tomēr tā diezgan interesanti apstāsta to, kas ir nauda, kā tā radusies, kā darbojas banku sistēma un kas izraisa kredītu krīzi un valsts parādu.

Filmiņa ietver pat Kenedija slepkavības sazvērestības teoriju, lai gan tā ir tik pat ticama, vai neticama, kā visas pārējās 1000 teorijas par šo tēmu.

Filmiņā minētās personas ir īstas, tomēr, pēc wiki ierakstiem var saprast, ka Lindons Džonsons tomēr neatcēla Kenedija rīkojumu11110. Kā arī, cik es lasot esmu sapratis, filmā ietvertais Kenedija citāts par sazvērestību ir vairāk domāts auksta kara un komunistu sakarā.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
This entry was posted in 10. gadsimts, 19. gadsimts, 20. gadsimts, 21. gadsimts, Jaunāko Laiku Vēsture, Jauno laiku vēsture, Politika un Diplomātija, Vēsture, Video and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.